Project MESS
SZYCIE NA MIARĘ

Szycie na miarę jest inwestycją na lata, która pozwoli w pełni cieszyć się produktem, który w 100% odpowiada Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Usługa projektowania zawiera przygtowanie projektu, wykonanie formy, krojenie i szycie, przymiarki (do 3 spotkań) plus koszt materiału. Zaś jeśli spodobał Ci się nasz projekt z kolekcji, a chciałabyś coś w nim zmienić, również jesteśmy na to otwarci.
Dołożymy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy był dopasowany do Twojej sylwetki, charakteru oraz stylu.
W bogatej ofercie szycia miarowego dostepne są zarówno eleganckie, koktajlowe, wieczorowe kreacje, jak i ubrania casualowe.

 

 

 

Od czego zaczynamy?

 

 

I. W celu umówienia się na konsultację, napisz do nas wiadomość e-mail na adres: store@projectmess.pl lub zadzwoń 720 888 792.
Spotykamy się, by porozmawiać o Twoim wymarzonym produkcie. Wspólnie z projektantką i krojczym obieramy kierunek projektu i jego priorytety. Wstępnie nakreślamy go pod kątem tkaniny, kroju, koloru i detali. Zdejmujemy miarę z sylwetki. Określamy szacowany czas realizacji oraz cenę projektu.

 

II. Przystępujemy do realizacji projektu.

 

III. Następuje pierwsza przymiarka przygotowanego projektu, który przedstawiamy do akceptacji oraz nanosimy ewentualne zmiany i korekty. W zależności od projektu, zaproponujemy Ci do trzech przymiarek (każda dodatkowa przymiarka jest odpłatna).
Podczas tych spotkań pracujemy nad idealną formą Twojej wymarzonej kreacji, słuchamy Twoich uwag i wspólnie dążymy do stworzenia perfekcyjnego stroju, skrojonego na miarę Twoich potrzeb.

 

IV. Kiedy projekt jest już odszyty, wprowadzamy wykończenia i przygotowujemy go do odbioru.

 

V. Odbiór projektu to czas na ostatnią przymiarkę – jeśli wszystko odpowiada, bardzo nas to cieszy, jesli zaś coś należy poprawić – wspólnie rozwiązujemy tę kwestię.

 

VI. Docelowo umawiamy sie na odbiór osobisty projektu w naszej pracowni w Bydgoszczy. Możemy jednak wysłać za pośrednictwem kuriera DPD/UPS na podany przez Ciebie adres.

 

 

 

 

Ważna informacja
Projekt indywidualny szyty na miarę nie podlega zwrotowi lub wymianie, ponieważ nie jest projektem wchodzącym w skład naszej regularnej kolekcji, a za to realizowany jest pod klienta, na zamówienie.

 

 

 

 

 

 

KONTAKT

mail: store@projectmess.pl

tel.: +48720888792

Nasza strona używa ciasteczek. czytaj więcejOK